Únor 2012

Deníček 2,

24. února 2012 v 12:18 | A-n-e-t--t
Princezny,,

Ahojky. Jak se máte? Já dobře. Já vím, že pro někoho je pořád ještě hello kitty dětská... pro mě ne. Jsem do ní pořád šílenec. Už docela dlouho. Prostě věrná fanynka. :D Ani radši nemluvím o tom kolik s ní mám věcí... no vlastně jsem na netu našla tuto kšiltovku a...

Tumblr_lzw8gun1lq1qfsrx7o1_500_large

Deníček 1,

23. února 2012 v 20:49 | A-n-e-t--t
Bejby ,

No dnešek nabitej, zabitej :D ani nemluvim. Přes večer nabiju foťák a můžu přidat "bazar". Nevím zkusím stihnout ještě večer, ale už se mi do ničeho nechce a fotit ve tmě.. haha.. to radši ne. Nezaručuju že se vám bude líbit, přece jenom jsou to věci které dávám pryč ;D, ale chtěli jste, máte ho mít. :)
Cca předevčírem jsem koukala na film "kamarád taky rád" no to je bomba!!! Fakt vtipný, romantický, prostě úžasný film! :) Doporučuji!
A poslední věc kterou bych chtěla po vás je odkaz na netu na nějaký obchod kde nakupujete. Potřebuji nakupovaaat!:D Ale chci pořádně rozmyslet co, než zas koupím něco co se mi doma nebude líbit.
Tak zatím mějte se a DOBROU NOC. ;*

Bazar

23. února 2012 v 20:16 | A-n-e-t--t
Čauky, vítám tě v mém novém bazaru který se teprv bude rozjíždět.

Každou věc kterou přidám mám pouze jednou! Takže pokud se ti líbí zaber si jí v komentáři.
Pokud je na věci nějaká skvrna nebo dírka napíšu to! Věc můžu poslat poštou nebo předat osobně..

1, V případě že chceš věc poslat poštou.
Budeš muset zaplatit věc + balík(DPH).
Pardon, ale já první neposílám. (Někdo by mi taky ty peníze potom nemusel poslat ://!)
Takže.. Pokud mi nevěříš nahoře vpravo je křížek,

2, Předání osobně
Autobus mě vážně hradit nemusíš. :D Přijedu do mého nejbližšího města a tam si můžeš vyzvednout. Nebo se můžeme dohodnout.

TUDY DO BAZARU


Ann.

23. února 2012 v 12:59 | A-n-e-t--t
Víš co...


Ahoj, promiň jsem peroxidní blondýnka a díky tomu víš, že jsem nejblbější člověk na světě. Znáš moje jméno takže už vlastně víš kdo jsem. Znáš mě od hlavy až k patě, ne? Nejsem z nejbohatší rodiny tak proč se mnou nezahazovat? Koukni se na mojí fotku a běž pomlouvat jaká jsem PIČA. Suď z toho co slyšíš, protože já o sobě sama nic nevím, ne? Jsem jiná než ty prostě vypatlaná. A víš co? Nemusím držet cigaretu v ruce abych se cítila cool. Nemusím každý pátek propařit na párty s chlastem a přetvařovat se jak jsem strašně ožralá. Budeš se divit, ale ty keci okolo mě nezajímají.
Vysřídej 7 kluků za týden budeš COOL, aspoň se ti budu moc tlemit až budeš chcípat! Taky znám ty trapný sprostý slova, vole. Ale už jsem z nich vyrostla. Teď vážně ;) Chci ti poděkovat, za pomluvy. Naučila jsem se vážit si toho co mi závidíš. Chci ti poděkovat, za to že si mě nechala spadnou dolů. Naučila jsem se postavit na vlastní nohy.

Btw: Gymnastika, tanec, kamarádi . hudba . to miluju .

X_07284c57_large

ŽIJU :D

22. února 2012 v 12:08 | A-n-e-t--t
Čauky.. neozvala jsem se ... emmm něco přes měsíc ... pár z vás si mě už z affs smazalo, nevadí :D. Udělali jste dobře. Taky bych to udělala. Trošku mě to sice překvapilo když jsem psala, že nemám čas, ale taky jsem psala že se to vrátí do normálu. Můžu si za to samááá. Fffffffuuuuuuuu no. Nevím co na blog přidat chci se vás zeptat jestli by jste tu chtěli bazar. Mám nějaké trička, která jsem, měla jednou na sobě; protože mi jsou prostě malé nebo velké, nebo už se mi nelíbí. Kupuji většinou v obchodech jako new yourker, gate, takko atd. Takže se nemusíte bát :D. Bylo by to somozdřejmě levnější tzn koupila jsem třeba za 100 a prodám za 60. :) Nějaké oblečení dělám sama, ale to ke každému napíšu. Kdyby na oblečení byla nějaká skvrna nebo něco taky napíšu! Nejsem svině. Nooo kdyby se líbilo dala bych i jiné oblečení ne jenom trička. Mohla bych to předat osobně nebo poštou. Tak napiště.
Btw: pardon nemůžu teď odepsat na těch 86 komentářů pod tím → večer 100% odepíšu! A ještě jednou se omluvám za neaktivitu. Napravím se!