Prosinec 2011

POZASTAVENÍ (max. do 31.1.)

20. prosince 2011 v 21:16 | A-n-e-t--t


Tímto článkem pozastavuji , krátce , nerada , ale M U S Í M.

M I L U J U B L O G O V Á N Í

Tumblr_ltv4zj0fhb1qd4zqho1_400_large

Berme život s úsměvem.

11. prosince 2011 v 6:00 | A-n-e-t--t

Zase sem strkám blbé reklamy? Ne, oni končí. Chci jim věnovat článek!

Ahh ruší blog. Možná už jste si všimli, že mám 3 nejoblíbenější affs. Není to kvůli layoutu nebo kvůli tomu jaké přidává články, jaký mají blog..! Je to o tom, že oni ke mě opravdu chodí a komentují skoro každý článek. Vím že je čtou.. Dám si tam klidně každého když to uvidím.. :)

Kate- Jednou mi napsala o spřátelení a já jsem si řekla.. dobře zkusím jí.. proč ne?! :) Potom přidávala články, které mě i zaujali. Chodila ke mě a komentovala články.. já zase k ní. Kate je mladá slečna, která si potřebuje život užívat. Proto to beru s úsměvem, že končí... :) Důvěřuji jí, mám jí na fb. Jedinou z affs. :-) Škoda že tam nechodí.. Asi si s tebou už moc nepopíšu, ale byla jsi nejlepší affs. Díky. MTR! ♥ Btw: vrať se nám někdy. :)

Beyonce- Chodili jsme k sobě občas. :) Ale také jsem tě měla ráda. Myslím, že jsem četla něco o tom že končí, ale jen tak na rychlo... ze školy... pak jsem na to zapomněla a blog už neexistuje. :-) Kdyby jsi měla nový blog určitě mi dej vědět. Ten tvůj byl fajn. :)

nails

8. prosince 2011 v 22:15 | A-n-e-t--t
Ahhh ♥Po delší době . . .

6. prosince 2011 v 18:14 | A-n-e-t--t

Milé princezny

Ano, dlouho jsem nepsala. Napíšu to už po 45461461651616té,
ale co. Nebudu to muset pořád nosit v hlavě, protože to bude
zapsané na blogu., Moc se mi po vás sice stýská.. :P Ale čas
není. Našel by se, ale chci být pořádně prospalá a nezanedbávat
kamarády, školu ani kroužky. Víc jsem se rozhodla pro reál život.
Hned až budu mít nějaký den volný udělám ten lay.Tenhle je
skvělý, ale špatně se mi tady píše do deníčku. Vůbec to nejde
udělat tak... jak by to řekla.. prostě hezky. :D Udělám objednané
laye a konečně začnu tu grafiku.

K článku co byl předtím byly komentáře a já nevím na jaké jsem odpovídala a na jaké ne. Takže někomu možná odpovím po druhé a někomu vůbec. :D

NO a ještě něco k MIKULÁŠOVI :D

To byla pecka! :D Mikuláš sice je asi pro malé děti, ale já jsem si ho užila víc než malé dítě. Ano byla jsem malý čertík. :) Byla dost sranda... chodili jsme s partou a odnesli jsme si 3 děti v pytli. Jedna holčička vlezla pod postel, kluk nás strašně prosil ať ho necháme ;D. Je to prostě sranda, i když co já jsem koukala na videa.. dám video na konci článku.. to je hrůzaa! Bála bych se i já, :D. Miluju svátky! Nechápu jak někdo může sedět na prd**i u facebooku! Miluju Mikuláše, vánoce, velikonoce i silvestr... Tyhle akce si opravdu užívám i v 15ti.. ;P

a to video:


Vůbec se mi od vás nechce ;/
Ale brzo se ozvu. Vaše Ann).